Přihlášení partnera

Kde se provádí nastavení zařízení eSTUDNA?
Nastavení eSTUDNY se provádí ve webové verzi CML na adrese https://cml.seapraha.cz/ pod tlačítkem Nastavení.

Jak funguje měření hladiny u zařízení eSTUDNA?
Měření je prováděno pomocí ponorného proudového čidla tlaku vody. Čidlo pracuje na principu diferenčního měření tlaků a je osazeno kompenzační kapilárou. Je tedy velmi přesné. Rozsah měření je 0 – 5 metrů s přesností měření ± 0.5%. Nejmenší rozlišovací jednotka je 1 cm.

Umožnuje eSTUDNA přístup přes API?
Ano, vytvořili jsme novou stránku, kde je uveden příklad, jak API rozhraní používat: https://www.seapraha.cz/ziskani-hladiny-estudny-pres-api/

Je eSTUDNA vhodná pro měření hladiny v žumpě?
Ne, zařízení nelze použít pro měření hladiny v žumpě.

Jde u eSTUDNA-DUO nastavit u každého výstupu jiný režim?
U každého z výstupů lze nastavit jiný ze čtyř režimů čerpání. Nastavení hladin je ale pro oba výstupy společné. Při výběru stejného režimu tedy sepnou stejně.

Jak silný WiFi signál má eSTUDNA?
Zařízení eSTUDNA má podobný signál jako mobilní telefon. Pokud tedy bude mít v nádrži signál mobilní telefon, bude ho mít i eSTUDNA. Případně lze k eSTUDNĚ zakoupit externí WiFi anténu s 3m kabelem, kterou můžete umístit na vnější stranu nádrže, což zajistí dostatečný signál, i když bude vyhodnocovací jednotka umístěna uvnitř.

Umožnuje eSTUDNA odesílání SMS?
eSTUDNA neumožnuje odesílání SMS. Odesílání SMS je možné pouze u verze GSM-R5-STUDNA, ve které je SIM karta, ale neumí WiFi.

Kolik mobilních dat potřebuje pro provoz zařízení GSM-R5-STUDNA?
Množství přenesených dat závisí na tom, jak často se mění hladina. Standardně pro provoz zařízení GSM-R5-STUDNA doporučujeme datový balíček 250 MB/měsíc.

Lze se k zařízení eSTUDNA připojovat napřímo ze sítě LAN?
Zařízení eSTUDNA funguje pouze přes CLOUD a pro svůj provoz potřebuje internetové připojení. Nelze k němu přistupovat lokálně.

Je možné mít pod jedním účtem více zařízení?
Ano, je možné mít pod jedním uživatelským účtem více eSTUDEN. Stejně tak se lze jedním účtem přihlásit na více zařízeních.

K čemu slouží zaškrtávátko u ikony mobilního telefonu ve webové verzi aplikace CML?
Zaškrtávátko u ikony mobilního telefonu umožňuje aktivaci push notifikací do mobilního telefonu, ve kterém je nainstalovaná mobilní aplikace CML a přihlášený účet. Mobilní telefon musí být připojený na internet, aby se notifikace zobrazovaly.

Proč nejde v mobilní aplikaci CML kliknout na tlačítko párovat?
Pokud není možnost kliknout na tlačítko párovat při zadávání hesla pro WiFi, není telefon připojený k eSTUDNI přes Bluetooth. Což může nastat v případě, kdy při připojování k eSTUDNI nevyskočí na telefonu hláška o párování Bluetooth. Řešením je tedy jít do nastavení Bluetooth přímo v mobilním telefonu, vyhledat okolní zařízení Bluetooth a telefon spárovat s eSTUDNOU manuálně. Následně znova otevřít aplikaci a nastavit eSTUDNU.