Ovládací panely a displeje

HMI

Tyto terminály lze použít jako rozhraní člověk - stroj (tzv. HMI) tam, kde je ve výrobě vyžadována interakce s člověkem.

 

 
Sea HMI
Nízká cena
Fatek FT HMI
Široký sortiment
Fatek P5 HMI
Nová perspektivní řada.
Od velikosti 7" možnost uchycení PLC FATEK řady HB1 na zadní stranu.
rozměry
4.3" a 7"
4.3", 5.6", 7", 8", 10" a 15"
4.3", 7" a 10"
programovací nástroj
PM Designer (SEA)
PM Designer (FATEK)
FV Designer
rozhraní
RS232, RS485, RS422, Ethernet, USB
RS232, RS485, RS422, Ethernet, USB
RS232, RS485, RS422, Ethernet, USB
 
 

bez ETH od 4390 Kč

 

bez ETH od 7814 Kč

  s ETH od 8448 Kč

bez ETH od 4390 Kč

  s ETH od 6090 Kč

 
Detaily
Detaily
Detaily
Každá řada používá jiný programovací nástroj a není snadné projekty mezi nimi převádět (více zde ...). Proto nás kontaktujte a my Vám s výběrem rádi pomůžeme. Ceny jsou VC bez DPH.

 

Ostatní

  Model Popis
 Integrované panely FATEK

Rozšiřující deska s OLED nebo LCD displejem a malou klávesnicí se umisťuje přímo na základní PLC jednotku do místa, kam se dávají rozšiřující komunikační desky. Tvoří tedy se základní jednotkou kompaktní celek.

Samostatné panely FATEK

Samostatný panel s OLED displejem, určený pro zabudování do panelu stroje. S  PLC jednotkou je spojen kabelem RS232 (včetně napájení).

Displej s klávesnicí SEA Panely SEA připojitelné k PLC jsou ve třech variantách, a to podle uspořádání tlačítek. Každá varianta může být osazena displejem 2x16 znaků ve dvou různých velikostech.
Klávesnice s displejem FATEK Panely Fatek připojitelné k PLC jsou ve dvou variantách, a to pro připojení na port RS232 nebo RS485. U každé z těchto variant je možnost objednat typ "R", který umožňuje používání RFID karet.
LED displeje Numerické a alfanumerické displeje pro zobracení stavů a názvů hodnot registrů PLC. K řízení LED displejů jsou určeny speciální moduly, které lze použít i pro ovládání sady samostatných LED diod.
Moduly pro LED displeje Rozšiřující moduly k PLC FATEK řady FBs pro řízení LED displejů. Moduly mohou též ovládat sady samostatných LED diod.

 

.

© 2006- SEA spol. s r. o. | @we.esea.cz
Všechna práva vyhrazena

Programovatelné automaty PLC FATEK - Návody a příklady