Ve dnech 14.-15.11.2017 máme v sídle společnosti omezený provoz pro zákazníky platící v hotovosti.

Pokladna v těchto dnech je v provozu jen do 14:30.

... další informace

Inovovali jsme náš produkt GSM-OHRADNIK určený pro sledování správného fungování elektrických ohradníků. Nyní má více funkcí a je levnější. Napříjklad umožňuje zapnutí či vypnutí zdroje pulsů pro ohradník pomocí mobilu (SMSkou nebo prozvoněním).

... další informace

GSM-R5-T má stejný hardware jako GSM-R2-T. Rozdílem je konfigurace pomocí SeaConfiguratoru. Konfigurace tedy již není na SIM. To mimo jiné umožňuje pojmenovávat vstupy a výstupy, personifikovat texty v SMS zprávách o událostech, dálkovou GPRS správu a navíc již v základní ceně obsahuje možnost logování stavů a událostí do vnitřní FLASH paměti.

Mnoho funkcí navíc -  cena zachována!

... další informace

Inovovali jsme zásuvkovou verzi GSM RELÉ. Nyní může mít jak akumulátor, tak i externí anténu. Konfigurace se nyní provádí pohodlně pomocí SeaConfiguratoru USB kabelem nebo na dálku pomocí GPRS. Zásuvka má několik výrobních variant.

... další informace

  • CNC FRÉZOVÁNÍ A GRAVÍROVÁNÍ
  • LASER GRAVÍROVÁNÍ
  • STŘIHÁNÍ A ODIZOLOVÁNÍ DRÁTKŮ


... další informace

Od 10. 2. 2017 došlo k výraznému snížení ceny GSM-MODBUS485, který umožňuje pomocí SMS vzdáleně ovládat a monitorovat libovolné zařízení, komunikující protokolem MODBUS RTU, a to včetně alarmů.

... další informace

© 2006- SEA spol. s r. o. | @we.esea.cz
Všechna práva vyhrazena

Programovatelné automaty PLC FATEK - Návody a příklady